Bütünleşik Hizmet – İçi Eğitimi
August 15, 2016
Referanslarımız
August 15, 2016

Projelerimiz

Topluma olan sorumluluğumuzu eğitim, kültür ve sanatın tüm dallarında yapılandırdığımız projeler ile yerine getirmekteyiz.  Bu anlamda firmaların istekleri ve toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yararlı olduğu kadar yaratıcı ve değişime açık projeler tasarlıyoruz. Projeleri fikir aşamasından gerçeğe dönüştürüyor ve başarı ile uyguluyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimizden bazıları; 

Sanofi Sponsorluğunda gerçekleştirilen sözkonusu projede , 2003-2004-2005 ‘te üç yıl süreyle
“Şeyh Zayed” çocuk esirgeme kurumundaki 7-9 /10-12 yaş gurubundaki çocuklara,Ekoldrama tarafından,  yaratıcı drama eğitim metoduyla kişisel gelişim eğitimleri verilmiştir.

Temel amacı çocukların  özgüvenlerini  geliştirmek, kendilerini bir birey olarak algılamalarını sağlamak, ve değer sistemlerini oluşturmak  olan proje üç yıl süreyle, çocukların büyük bir değişim yaşadığı, büyük bir mutluluk ve hevesle hiç aksatmadan katıldıkları ve inanılmaz sonuçların alındığı, Sanofi Fransa tarafından  en başarılı sosyal sorumluluk projesi olarak seçilmiştir.Ülker Sponsorluğunda Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından Hayata Geçirilen Futbol Köyleri Projesi.

2010 yılından bu yana her yıl Ağustos/ Eylül aylarında Türkiye’de  10 farklı ilde düzenlenen,   Futbol köylerindeki futbol yetenekli gençlere yönelik Ekoldrama tarafından  drama teknikleri kullanılarak hazırlanan interaktif bir eğitim programı çerçevesinde  takım ruhu hedefe odaklılık,öfke kontrolu, ,farklılıkları benimsemek, empati ,konularında bilinç oluşturmak ve farkındalık yaratmak amacıyla eğitimler verilmektedir. Beş yıldan bu yana, kamp ortamında tüm tarafların büyük bir özveriyle takım halinde çalışmaları sonucunda proje her yıl artan  başarıyla sürdürülmektedir.

Banvit – “Akıllı Çocuk Sofrası” çocukta doğru beslenme sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki “Cem ile Cemile Gizli Bahçede” ve “Küçük Denge Dünyası” çocuk oyunlarının yazılması, sahnelenmesi ve proje yönetimi.